top of page
yat yaşımacılığı.jpg

Yat Taşımacılığı

Güvenli ve Sigortalı Yat Taşıma

Gökçe Lojistik, yat taşımacılığı konusunda oldukça deneyimlidir. Yatınız ister küçük ister büyük olsun Gökçe Lojistik deniz araçları taşıma ve nakliye konusunda müşterilerinin ihtiyaçlarını her zaman en iyi şekilde karşılamıştır. 

 

Yatınızın nakliyesinin her yönünü olabildiğince kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Deneyimli, güvenilir ve uygun maliyetli hizmetlerimizle, her seviyede kalite performansından ödün verilmediğini garanti ediyoruz. Gökçe Lojistik, yatınızın uluslararası nakliyesini tüm yönleriyle halledebilir.  Yat taşıma fiyatları ve yat nakliye fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akdeniz'in Doğu Kıyısını keşfetmeyi hayal edebilirsiniz, ancak tekneniz Amerika'da ise, koca bir Atlantik boyunca yolculuk yapmak ister misiniz? Ya da belki de Karayipler'de harika bir sezon geçirdiniz, ancak şimdi İskandinavya'nın daha soğuk iklimlerine gitmek istiyorsunuz: bu, zaman ve yakıt açısından oldukça pahalı bir yolculuk olacaktır. Yat taşıma hizmeti almak sizi tüm zahmetlerden kurtarır. Gökçe Lojistik, tekne taşıma, yelkenli taşıma ve yat nakliyesi konusunda uzman kadroya sahiptir.

PHOTO-2021-07-09-16-48-18.jpg

Yat Taşımacılığı Hizmeti

Gökçe Lojistik, yat sahiplerine, onu bizzat götürmek zorunda kalmadan, kendi yatlarının konforu ve tarzında yeni ufuklar keşfetme şansı veriyor. Bu size aşınma ve yıpranma, yakıt ve mürettebat maliyetlerinde önemli ölçüde tasarruf sağlar ve menzil ile ilgili tüm endişeleri ortadan kaldırır. Biz Fethiye, Muğla'dayız ve kendimizi size çok çeşitli yeni varış noktaları açan mükemmel bir yat taşımacılığı hizmeti sunmaya adadık.

Yat taşıma hizmetimizle yatınızı bugün, yarın olmak istediğiniz yere götürmenizi sağlamak kolaylıktır. Okyanuslar arasında köprü kurmak, gokcelojistik.com'daki günlük işimizdir. Bu nedenle, hangi ulaşım biçimini tercih ettiğinizi bize bildirin. Yatınızı istediğiniz konumdan alıp, istediğiniz yere taşımak istediğinizde her şeyi sizin adınıza biz hallediyoruz.

Yat nakliye uzmanlarımız bilgili ve büyük boy yatların taşınması için hareket planlamasında uzun yıllara dayanan tecrübeye sahiptir. Ülkenin her yerine ve dünyanın dört bir yanına yatlar taşıdık. Her boyutta, şekilde, marka ve modeldeki yat taşımacılığı hizmeti verdik. Edindiğimiz tecrübelerle sizlere en iyi hizmeti vermek için bugün tüm gücümüzle çalışıyoruz. 

PHOTO-2021-06-21-13-33-51.jpg

Profesyonel Yat Taşımacılığı

Büyük boy bir yatı hareket ettirmek, onu yüklemek ve hasar almadan taşımaktan çok daha fazlasıdır. Yat taşımacılığı hizmet ihtiyaçlarınız ile ilgili aklınıza takılan her türlü soru veya endişeniz için sizi doğrudan bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz. Yat Nakliye Şirketiniz olarak her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. 

Uluslararası yat taşımacılığı daha fazla zaman ve deniz araçları taşımacılığı bilgisi gerektirir. Yatlar uygun şekilde hazırlanmalı ve çoğu durumda yüksekliğin azaltılması gerekir. Bir yat taşıma şirketi, yatınızı hareket ettirmenin tüm yönlerine yardımcı olmalıdır. Esnek bir nakliye programı, yat taşıma hizmetinin size en iyi fiyatla sunulmasına yardımcı olacaktır.

PHOTO-2021-08-06-15-18-19.jpg
bottom of page