top of page
yat yaşımacılığı.jpg

Proje Taşımacılığı

Güvenli ve Sigortalı Proje Kargo Taşıma

IMG_6383.JPG

Eğitimli bir ekiple, güçlü mali dengeyle, sınırlı sayıda projeyi kabul ediyor, sağlam yönetim ve koordinasyon teknikleri yardımıyla zamanında ve güvenli bir şekilde tamamlıyoruz. Proje taşıma hizmetimizle ağır yüklerinizi dilediğiniz konuma teslim ediyoruz.

 

Her proje başlamadan önce kargoyu iyice inceliyor, malların teknik detaylarını anlamaya çalışıyor ve her projenin ihtiyacına göre butik çözümler sunuyoruz. Gökçe Lojistik'in projeler bölümünün eğitimli ekibi fizibilite raporları hazırlar, programı planlar ve en iyi lojistik çözümlere karar verir. Müşteri, varış noktasına ulaşana kadar kargonun yeri ve durumu hakkında sık sık bilgilendirilir.

Önce projenizi analiz ediyor ve en uygun çözümle eşleştiriyoruz

Şirket içi lojistik ve teknik ekiplerimizin desteğinin yanı sıra tüm büyük armatörlerle köklü ilişkiler, eksiksiz nakliye çözümleri sunma yeteneğimizin temelini oluşturur. Proje taşımacılığında ilk olarak analizlerimizi yapıyoruz. En uygun ve en işlevsel nakliye çözümlerimizle lojistik desteği sağlıyoruz.

PHOTO-2021-09-23-09-54-55.jpg

Proje Kargo

Gökçe Lojistik bünyesinde bulunan eğitimli uzmanlar, yüklerinizin proje sahalarına güvenli ve güvenilir bir şekilde teslim edilmesini kolaylaştırmak için gereken lojistik ihtiyacı konusunda yardımcı olabilir; örneğin konteynerli, büyük boyutlu ve ağır kargoların herhangi bir varış yerine güvenli bir şekilde taşınması gibi.

 

Elektrik santralleri, çelik fabrikaları, çimento fabrikaları, madencilik ekipmanları, demiryolu ve yol inşaatı, ağır, büyük boyutlu olan her şey proje taşımacılığı ile güvenle nakledilebilir.


Tüm ağır ve büyük boyutlu proje taşıma hizmetlerimiz, güzergah hazırlığı ve kesin programlara göre boşaltılır. 

Gökçe Lojistik, tüm şekil ve boyutlardaki yükleri karşılamak için özel kaldırma donanımına sahip araç filosuna sahiptir. Başarının anahtarı olan teknik departmanımız, her şeyin sorunsuz gitmesini sağlamak için mühendislik planlarını bir araya getirme ve proje yönetimi sunma konusunda uzmandır.

PHOTO-2021-07-03-11-58-00.jpg
bottom of page