top of page
yat yaşımacılığı.jpg

Katamaran Taşıma

Güvenli ve Sigortalı Katamaran Tekne Taşımacılığı

Katamaran iki paralel gövdeli bir deniz aracıdır. Katamaran tekneler daha popülerdir çünkü onları tek gövdeli diğer teknelerle karşılaştırırsanız daha fazla kullanım alanına sahiplerdir. Katamaranların sahip olduğu özellikler arasında daha fazla denge ve hız bulunur, bu sayede rahat manevralar sağlarlar.


Gökçe Lojistik olarak sizin için katamaran teknenizi taşıyabilir ve tüm Katamaran tekne taşıma hizmetlerimiz için özel fiyatlar sunabiliriz. Katamaran taşıma fiyatlarını biraz araştırdıktan sonra ihtiyaç duyduğunuz anda fiyatlarımızı size sunmamız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Katamaran Taşıma Fiyatları

Katamaran teknenizi taşımak için birinci sınıf bir nakliye şirketi edinmek her zaman önceliğiniz olmalıdır. Deniz araçları taşıma firması seçerken, teknenizin güvenli ve zamanında teslim edilmesini garanti etmek için kalifiye uzmanlara sahip olduklarından emin olarak ve iyi bir araştırma yaparak hareket etmelisiniz. Bunun da ötesinde, nakliye sırasında herhangi bir komplikasyon olmadığını görmek için nakliye hizmetlerinin sigortalı ve lisanslı olup olmadığını sormalısınız. Gokcelojistik.com, katamaran teknenizin güvenli ve zamanında teslim edilmesini sağlayarak yukarıdaki belirttiğimiz hususların her birini profesyonel şekilde yerine getirebilme kapasitesine sahiptir. 

katamaran taşımacılığı

Katamaran tekne taşıma sektöründe düşünebileceğiniz başka bir şey de, çalışacağınız firmaların sahip oldukları deneyimdir. Çok uzun yıllardan katamaran taşımacılığı sektöründe olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Katamaran tekne taşımacılığının her yönünü biliyor ve fonksiyonel anlamda pratik çözümlemeler sağlayabilmekteyiz.


Gökçe Lojistik yıllardır dikkat çekici katamaran tekne taşıma  hizmetleri sunmaktadır. Çok sayıda müşterimizi memnun ettiğimiz gibi deniz araçları taşıma hizmetine ihtiyaç duyan diğer herkesi de memnun etmeyi amaçlıyoruz. Nakliye hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda, tüm süreç boyunca size rehberlik edecek uzmanlarımızla görüşebilirsiniz. 


Gökçe Lojistik olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Katamaran taşıma hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuzda tek yapmanız gereken bizi aramaktır, ihtiyacınız olanı size sunalım. Tüm çalışanlarımızın katamaran tekne taşımacılığı hizmeti verecek niteliklere sahip ve eğitimlerini de bu yönde almışlardır. Verimliliği garanti etmekteyiz. Yetkili lojistik ekibimizden yat taşıma, yelkenli taşıma, tekne taşıma ve katamaran taşıma hizmeti detayları hakkında gündüz veya gece bilgi alabilirsiniz. 

katamaran nakliye
katamaran taşıma
bottom of page