top of page
yat yaşımacılığı.jpg

Araç Taşımacılığı

Güvenli ve Sigortalı Motorlu Araç Taşıma

araç taşımacılığı

Araç ekipmanlarının nakliyesi, verimlilik ve detaylara dikkat gerektirir. Özellikle büyük bir yük ise çok daha önemlidir. Araç ve araç ekipmanı şirket için hayati önem taşıdığından, onu doğru hareket ettiriyoruz. Makinaları bir sonraki şantiyeye güvenli ve zamanında ulaştırıyoruz, böylece işinize geri dönebilirsiniz. Zamanınız önemlidir ve biz onu boşa harcamamaya özen gösteriyoruz. Bu nedenle, araç taşımacılığı konusunda sektör lideri şirketlerden biri olarak hizmet veriyoruz.

En İyi Araç Taşıma Çözümleri

Ağır iş makinaları veya inşaat ekipmanınız için nakliye çözümleri sunmak için buradayız. İnşaat makinelerini yeni bir işe taşıyorsanız, zamanında teslimatını sağlayacağız. Vakit nakittir ve işe geri dönmeniz gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle, ihtiyaçlarınıza göre inşaat ekipmanı nakliye çözümleri oluşturuyoruz. Sevkiyattan teslimata kadar tüm ekipman taşıma ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız.


Başarılı endüstri şirketleri bir şantiyeden diğerine hızla geçme konusunda oldukça hızlı olunmasını ister. Vinçlerden, kepçelere kadar ağır inşaat ekipmanlarını taşıdığınızda, hataya yer yoktur. İşi hemen gerçekleştirmek gerekiyor, bu yüzden ekipmanınızı zamanında teslim almamız gerekiyor. İşimizi verimli bir şekilde yaparak siz de kendi işinizi yapabilirsiniz. Güvenebileceğiniz araç taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız, bu konuda istinasız profesyonel hizmet vereceğimize emin olmanızı isteriz.


Lojistik uzmanlarımız, araçlarınızı sevk etmek için en iyi rotayı belirleyecektir. Hizmetlerimizin kalitesinden emin olabilmeniz için araç taşımacılığı konusunda işinde profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. 

araç taşıma

İş Makinalarını En Güvenli Şekilde Taşıyoruz

Ağır iş makinaları, kara veya deniz yoluyla sevk edilebilmekte. Makinelerinizi ister yakın çevrelere ister deniz aşırı bir yere taşımanız gerekse, oraya ulaşmasını sağlayacağız. Uluslararası ekibimiz dünyanın herhangi bir ülkesine araç taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Yurt içi taşımaların yanı sıra limandan limana nakliye çözümleriyle de ilgileniyoruz.


Ayrıca yoğun kentsel alanlar için araç taşıma çözümleri sunuyoruz. Buradaki zorluk, kalabalık veya sınırlı erişim alanlarında gezinmenin yollarını bulmaktır. Tek çözüm Gökçe Lojistik diyebiliriz. Sınırlı erişim teslimatı ve yüksek trafik alanları için araç taşıma çözümleri sunuyoruz. Araç Taşıma ihtiyacı ne olursa olsun, bunu gerçekleştireceğimize emin olunuz.

araç nakliyesi
bottom of page